Muhud peanaha all juustega kaetud. 25.11.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Paar aastat tagasi avastasin juuste all väiksed mügerikud, mis nüüdseks on suurenenud. Käisin kirurgi juures ja lubati äraopereerida, kuid kinnitati, et pärast seda enam nendel kohtadel juukseid ei kasva. Kuna olen 37 ja naissoost, siis tahaksin teada, kas on mingi võimalus taoliseks opereerimiseks nii, et juuksed antud alal ei kaoks. Tänan.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Minu teada sellise operatsiooni - ateroomi eemaldamine - järel küll juuksed ära ei kao, või kui ainult siis armi kohal, mis on vaid väike kriips. Igal juhul hiljem pole seda kohta võimalik isegi leida.