kõhus ebamugav tunne 27.10.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

paremal roidekaare all ebamugavustunne. Kestnud juba aastaid. Käisin gastroenteroloogi juures öeldi, et korras. Ultraheli ei näidanud ka midagi, vaevab aga endiselt. Perearst soovitab teha heliravi. Mida arvab kirurg?
Ise kahtlustan et äkki on song kuna köhimisel ja aevastamisel lööb sinna vahest valu, kui aga hoian enne köhimist selle koha peal kätt siis ei ole valus.
Mis peaksin tegema?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Vastus on lühike - võiksite end kirurgile näidata. Heliravist pole kuulnud. Song on tõesti üks võimalus.