vastuvõtt proktoloogile 02.09.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Austatud dr.Jaan Tepp
Kas Lõuna- Eesti(Valgamaa) inimene pääseb proktoloogi vastuvõtule Pelgulinna haiglasse ?
Vaegused on samad, mis paljud hemorroidide all kannatavad inimesed siin juba on kirjeldanud - valutab vahest ja eritub koos istega verd. Sellele on antud alati üks vastus- mine ja näita arstile, aga igaühele ka ei tahaks, kui juba siis spetsialistile. Kas oma perearsti saatekirjast piisab?

Tänades
mees 39

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pelgulinna Haiglal (praeguse nimega küll Lääne Tallinna Keskhaigla)on kindlasti leping ka Valgamaa Haigekassaga - nii et peaksite saama sinna pöörduda küll. Kui aga on tegemist hemorroididega arvan et saaksite abi ka Valga või Tartu tohtrite käest. Teise Eestimaa ots tulla oleks lihtsalt tülikas, põhimõtteliselt aga võimalik. Perearsti saatekirjast piisab, peaksite aga ennast enne telefoni teel vastuvõtule registreerima.