op. ja rasedus 25.06.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere mul oli esmasp. sapipõie op ja päevad pidid samal ajal hakkama aga ei hakand tegin täna testi see oli pos. kas nüüd tuleb teha abort või kukub ise ära . kujutan ette et narkoosi saanud võib tulla lapsel väär arenguid. tänades ette vastuse eest.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Selle küsimusega peate pöörduma günekoloogile. Pole kahjuks kompetentne vastama.