sõrm umbes 25.06.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 44 a.naine ja mul läheb iga paari-kolme nädala tagant erinev sõrm küünevalli kõrvalt umbe,praegu on see juba järjepidevalt 5-6 kord.Ravin iseseisvalt ja nädala poolteist läheb sellega aega,siis vahe ja jälle mingi sõrm umbes.Millest võib selline probleem tekkida?Kas vitamiinipuudus ehk?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ka Teie poolt pakutu on võimalik. Rohkem kaldun arvama, et kannate ise infektsiooni ühelt sõrmelt maniküüri tehes teisele sõrmele. Peaksite konsulteerima kas dermatoloogi või kirurgiga.