Verevalumid jalgadel 06.06.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Palun abi. Olen 35 aastane n. Pärast 3-nda lapse sündi tekkisid reitele pindmised peenikeste veresoonte kogumikud, mis aeg-ajalt lõhkevad, tekitades verevalumeid ja valu. Kas on olemas mingisugune ravi antud olukorras. Tänan.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sellise patoloogia korral tehakse laserravi. Kuna tegemist on kosmeetilise raviga, siis tuleb selle eest ka endal maksta. Minu teada nn. riiklikes raviasutustes sellega ei tegelda. Üks koht , kus sellist ravi tehakse, on Vitaclinica.