otsin vasoloogi 13.05.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
palun, kas oskate soovitada mõnd head kolleegi - kirurg-vasoloogi? Abi vajab 70 aastane mees, kelle jalasääre peaveresoon on katsudes täiesti nagu kivistunud (kõva) ning valutab. Perearst ei oska aidata.....
Ette tänades!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitan Teil pöörduda Põhja Eesti Regionaalhaigla Mustamäe korpuses vasoloogi vastuvõtule kab. 112, eelregistreerimine telef.6971374 - kõik mehed kes seal vastu võtavad on head kolleegid - dr. Annus, Idla, Kivistik. vajalik on aga selleks perearsti saatekiri.