valutav varvas 15.12.03 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mure järgmine: mehel kasvab küüs naha sisse ja teeb valu, eelnevalt on 1 kord küüs maha võetud.
Perearst asub Läänemaal aga ise elame nüüd Tallinnas. Kas on võimalik siin saada kuskil kirurgile ilma saatekirjata?
Ette tänades,
muretsev naine

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma perearsti saatekirjata pöördudes tuleb Teil ainult kogu ravi eest ise tasuda. Võite pöörduda igasse kirurgiaga tegelevasse raviasutusse, ka Põhja Eesti Regionaalhaiglasse. Kui aga elate Tallinnas, siis Te võiksite ka oma perearsti kohaliku vastu vahetada - on lihtsam elada ja odavam tuleb ka.