Veri tagumikust 17.11.03 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Ma ei tea kas ma pöördun õige arsti poole, kuid ei oska esialgu kellegi teise poole pöörduda. Asi on nimelt selles, et paar korda on olnud nii, et kui olen käinud kakal, siis on pärast toalettpaber natuke verine. Mis see võib tähendada ja kuhu ma peaks pöörduma?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kõige tõenäosem on Teil tegemist hemorroididega. Peaksite end näitama kirurgile.