jalg nõrk 25.07.03 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 49 aastane naine. 25 a tagasi oli vasaku kederluu kondi mõra. peale seda hakkas jalg labajalst ülespoole paksenema. On nagu sooned ja suvel palavaga läheb paiste. Käies lööb aga sellline imelik nõks kederluu kondi lihaste juurest läbi ja sel momendil ei saa jalale toetuda. Nagu kaob jõud. Eriti hull on kui tänaval on augud ja jalg satub madalamasse kohta. Kuku või pikali. Kelle poole pöörduda?
Tänan.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Arvan, et peaksite perearsti saatekirjaga pöörduma kirurgi poole, kuigi probleem võib olla ka ortopeediline. Vajadusel siis kirurg suunab Teid edasi ortopeedile.