neeru üles tõstmine 30.06.03 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kui neer kinnitati proleenvõrguga ja niidiga 12 roide külge,kas on võimalik,et ta tuleb sealt lahti.Enne oli magades külge keerates tunda seljas ebameeldivat tunnet,nüüd järsku pole enam.Operatsioon oli 3 nädalat tagasi.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Põhimõtteliselt on see võimalik, kuid see, et ebameeldiv tunne ära kadus, seda küll ei pruugi tähendada. Kõik ebameeldiv, mida inimene peale operatsiooni tunneb, peabki ära kaduma - ravi võetakse ju ette selleks, et inimesi ebameeldivustest vabastada. Kui Teil muid probleeme ei ole, kui ebameeldivuse kadumine, siis olete õnnelik inimene ja püüdke ka see probleem unustada.