Põlve meniski operatsioon 15.09.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Minul rebenes menisk 17.03.20. Operatsioon tehti 30.03.20. Menisk õmmeldi kokku. Nüüd on peaaegu pool aastat möödas, aga põlv ei ole veel täiesti sirge ja krõnksu läheb 90 kraadi.. Nii juba paar kuud. Tegin harjutusi kodus ja käisin füsioterapeudi juures regulaarselt... Praegu pausil, ootan magnetuuringule pääsemist. Selline tähelepanek veel, kui üritan põlve konksu suruda ja samal ajal ka varbaid, siis tunnen just suures varbas pinget. Tundub ka et kanna juurest, väälispoolsel küljel on kerge paistetus. Milles asi vb olla, et paranemine pole edenenud?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Küsimus spetsiifiline ortopeedia valdkonnast - mina olen üldkirurg ja valdkonnas end eksperdiks ei pea.
Normaalne see kindlasti ei ole. Soovitan pöörduda Teid opereerinud ortopeedi poole.