Jala valu 27.02.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Abikaasal on parema jala väliskülgega probleem. Kunagi lõi ära väikse varba. See oli sinine ja paistes. Mõne ajaga see möödus. Nüüd paar kuud juba sama varvas ja külg valutavad. Käega katsudes ei ole valus. Aga kui proovib väliskülgega põrandale toetada, siis on väga valus. Õhtuks on valu väga tugev. Perearst kirjutas talle 7p arcixoia, see ei aidanud miskit.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaks pöörduma ortopeedi poole, kui paremaks ei lähe. Otsest küsimust ma ei leia.