Punn silmalaugu peal ripsmete juures 10.02.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, märkasin täna et mulle on silmalau peale tekkinud valge punn, mõtlesin et see on vistrik kuid sõbranna ütles et see võib olla odraiva, see teeb valu ja on ka väga ebameeldiv, tahaksin kindel olla et mida tegema pean ja kas see om ohtlik?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi olen nõus Teie sõbranna arvamusega. Ohtlik see ei ole. Kuulub silmaarsti kompetentsi.