Palavik peale operatsiooni 10.02.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Esmaspäeval on tehtud operatsioon ( sääreluu murd, tehtud naelustamine tiftiga). Täna on juba pühapäev, aga kõrgendatud palavik püsiib, kuigi tarvitan nii paracetamol, kuid ka valuvaigusti.
Kas see on ok, kui peale operatsiooni püsib kõrge palavik?

Samuti on kõikidel päwvadel tunda valu (eriti tõustes) kui jalg on vertikaalses asendis tuleb valu, nagu kuum vesi voolab jala sees. Paistetus on kindlasti ka olemas.

Kelle poole ma peaksin pöörduma? Haiglast kirjutati mind vällja, kuigi palavik püsib?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui palavik jääb püsima üle 38, peaksite pöörduma Teid opereerinud kirurgi poole.