pölve valu 07.11.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere.Paar päeva tagasi kukkusin pölvele ja nyyd ei saa enam hästi liikuda.köndida saan,aga on valus ja selline tunne,et rebib seest.vahel tuleb pölve peale tervad valu.2013 aasta on mulle tehtud pölve löikus,nimelt oli ristsidemed puru.kas oskate öelda mis vöib nyyd olla.ja kas äkki pean minema arstile vöi läheb ise yle.Selline väga vastik rebiv tunne on pölves

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Seda, mida Te kukkumisega vigastasite, on võimatu ilma nägemata ja uuringuteta öelda. Soovitan võtta valuvaigisteid ja anda põlvele rahu. Kui nädala- paariga oluliselt paremaks ei lähe, peakiste pöörduma läbi perearsti ortopeedile.