pärakus on selline imelik sinine punn mis on naha all tundub nagu hemorroidi tromboflebitis aga pole kindel leidsin 23.05.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

pärakus on selline imelik sinine punn mis on naha all tundub nagu hemorroidi tromboflebitis aga pole kindel leidsin
mida teha?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi tundub Teie enda pandud diagnoos tõenäoline. Pilti kahjuks avada ei õnnestunud. . Vajalik on kõhukinnisuse vätimine, samuti ei tohiks pikka aega istuda. Peale tualetis käimist soovitav pesta ja kuivatada. Lioton 1000 geel oleks ka omal kohal. Peaksite pöörduma perearsti poole