kühm kõrvalesta taga 31.12.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul on aastaid kõrva lesta taga kühm, mis on selline pehme moodustis luu peal, antud kõrvast olen ka jäänud kurdiks (vaegkuulmine on sünnist). Aeg- ajalt teeb ka valu,. Kas peaksin teiselt arstilt ka nõu küsima ja kuhu pöörduma?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kõige sagedamini võiks olla tegu nahaaluse tsüstkasvajaga. Millegi kinnitamiseks peaks seda siiski nägema. Kui häirib, soovitaksin eemaldada.