kubemesonga operatsiooni järgne taastumine 07.09.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere,

käisin 05.09.2017 kubemesonga operatsioonil.Kaks päeva peale operatsiooni on peenisenahk paisunud, tundub nagu vedelik olevat vms. Kas see on normaalne või tuleks pöörduda arsti poole ja lasta üle vaadata?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peale operatsiooni selline turse võib esineda. Kui sellega ei kaasne tugevat valu ja kõrget palavikku (üle 38), siis pole vaja midagi ette võtta. Aeg aitab!