Muna naba kõrval 30.08.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere

Mul oli 22. juuni keiserlõige ja taastumisperioodil avastasin pikali asendis kätt kõhu peale pannes, et paremal pool naba on nagu valutu muna kõhus. Käisin sünnitusjärgses kontrollis ja seal ultraheliga vaadati, et gün. osakonnaga on kõik korras. Naba kõrval tuvastas ultraheli ca 5cm moodustise, milles on verevarustus. 03.07 tehti mulle emakapõletiku ravi ajal mrt, kus sellist asja ei leitud naba kõrvalt. Kas tegemist võib olla songaga? 100% ma ei vältinud koormust taastumise ajal.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi võiks song olla küll. 100% saab kindel olla vaid nähes ja katsudes.