Sõrme painutajakõõluse vigastus 20.07.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Küsimus- kui sõrmel on painutajakõõluse vigastus (ei saa sõrme otsa liigutada), kas on võimalik, et operatsiooniga sõrm korda saab? Ja kas ajaga pole lootusetult hiljaks jäänud( 2 kuud alates vigastusest kuni erialaarstini), et nüüd hiljem pole seda võimalik ravida?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Loodan, et operatsiooniga saab asja parandada, kuigi see pole minu eriala. kas traumast on möödunud 1 või 2 kuud, ei tohiks olulist rolli mängida.