Jalaveeni operatsioonist mööda 5 aastat, kandsin raskust jalg valutab 17.10.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Jalaveeni eemaldatud kubemest pahkluuni 5 a. tagasi. Kolisin mööblit ja kandsin raskust väga ebamugavas asendis. Järgmisel päeval jalg valutas pahkluu piirkonnas ja kõrgemal, tuked , jalas rebimistunne, jalg kange, paistes ei ole. Kestnud 1 nädala. Mida teha? Olen määrinud Lioton 1000 geeliga ja saialillesalviga. Tänan.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ei oska Teie jalahäda kuidagi 5 aasta taguse operatsiooniga seostada. Pigem ehk lihase ülepingutusest tekkinud vaevus. Igal juhul olete toiminud õigesti. Kasutada võiksite ka põletikuvastasedi salve nagu Diclac. Vältima peaks koormusi. Loodetavasti aeg annab arutust