Põlveoperatsioon 21.03.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Käisin 2nädalat tagasi põlveoperatsioonil. Valu hakkab juba taanduma ja saan jalale toetada, kuid paistetus haava ümbert ei kao ära. Kas see on normaalne?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Turse kadumine võtab kindlasti natuke pikema aja kui 2 nädalat. Kui sellega ei kaasne palavikku ja iga päevaga tunnete end järjest paremini, siis muretsemiseks põhjust ei näe.