Rasvkasvaja 29.07.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Käisin oma perearsti juures, kuna tundsin vasaku ülemise roide peal valulikku väikest muna. Arst ütles, et muretsemiseks pole põhjust, et see on väike rasvkasvaja. Sooviksin teada, kas see on normaalne, kui ma tunnen selle koha peal pidevalt kõrvetavat valu? Kas ma peaksin seda kirurgile näitama?

Ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Reeglina rasvkasvaja valu ei tee. valu võib olla, kui tekib surve mõnele närvile. Kui teeb häda, tuleks loomulikult näidata.