jalg on raske 01.04.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere , mul on prbleem parema jalaga , kui ma pikali lähen õhtul tekib jalga selline tunne nagu oleks jalg üleval, selline raske tunne. Ja see on vaga häiriv , magamine on ka häiritud.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite näitama end perearstile, kes siis vajadusel suunab Teid edasi. Ainult sellise kirjeduse järgi ei oska midagi arvata.