kõvad tükid 17.03.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere minul selline mure parema jala. Sise reiel on tekkinud aastaga kolm kõva tükki mis on lahestikku ca 5cm vahedega ja kumavad läbi naha sinakat tooni.nüüd hiljuti tekkis selline tükk ka rinna lihase alla.perearst väitis et see pole midagi hullu kas ma peaksin muretsema ja otsima abi.lugupidamisega

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui perearst, kes asja nägi nii arvas, siis ilma nägemata on mul väga raske teisiti arvata. Ilmselt on need rasvkasvajad - lipoomid. Kui need segavad, saab neid ka eemaldada.