Jalalaba valu 10.01.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Juba mitmendat kuud on valu jalalaba esiosas pöia piirkonnas varvaste ja pöiavõlvi vahel. Jalalaba on ka paistes ning teine ja kolmas varvas on valusad.
Jalanõudest see ei saa olla, need on korralikud, kõrgeid kontsi ei kanna.
Milles võib probleem olla? Millise arsti juurde peaksin põõrduma?
Ja mida võiksin ise veel teha?
Olen jalga määrinud erinevate salvide ja geelidega, teinud sooje jalavanne.

Lugupidamisega

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegemist ortopeedilise probleemiga - vajate ortopeedi abi. Tegu võib olla pöiavõlvi lamenemisega või liigesepõletikuga.