melanoom? 09.04.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, minu abikaasal hakkas kasvama seljal tume laik, talve jooksul laik suurenes, nahk on tumedal selle kohapeal, laik ei ole sümmeetriline, vahest sügeleb. Melanoom? kelle juurde võib pöörduda?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui elate Tallinnas, soovitan pöörduda Põhja Eesti Regionaalhaiglasse (Mustamäe Haigla) dr. Marina Terase vastuvõtule. Eelregistreerimine 6171135