teave 29.03.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,minu pojal oli näohaav,mis õmmeldi kenasti ja oli ka haigla ravil.Nimelt temale tungiti kallae ja löödi pudeliga pea lõhki ja ka nägu ilustati.Haav on päris pikk ,kõrva juurest suunurgani,seismendal päeval võeti õmblused ära,ja teisel päeval pärast haiglast kojusaamist hakkas haavast tulema selget vett.Ühest kohast immitseb ja pea iga päev.Mis sellega teha,kas minna kirurgile.Aitäh.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Oleneb sellest, kui suur see eritus on. Väike eritus peaks ise kinni jääma. Kui nädalaga eritus ei kao, soovitaksin pöörduda kirurgi poole.