Alkoholi tarbimine pärast pimesoole operatsiooni 30.07.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Mul oli 27.juulil pimesoole operatsioon, niidid lubati välja võtta küll 7.augustil. Sealjuures sooviksin aga teada, et millal oleks sobiv aeg hakata alkoholi tarvitama? Kas gaasilistest jookidest nagu õlu ja siider peaks kaua aega eemale hoidma?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie eas sobivat aega alkoholi tarvitamiseks ei tulegi - lapsed veel saamata. Gaasilistes jookidest võiksite hoiduda paar nädalat.