Sapipõie operatsiooni järgne palavik 22.03.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Minul selline küsimus, et käisin sapikivide eemaldamis operatsioonil ja mulle polnud võimalik teha seda nii, nagu tavaliselt tehakse, tehti avatud lõikusega, Kocheri lõikega avatud kõhuõõs ja siis eemaldati kivid koos sapipõiega... peale seda ma olin mõningad päevad haiglas, lasti koju ja kõik on korras nii nagu haiglas olles, aga ainult palavik on hommikul 37,2 ja õhtuks on palavik kusagil 38 kandis. Nii on olnud paar päeva. Kas see on normaalne või peaksin tagasi haiglasse minema?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

38 palavik on natuke paljuvõitu. Kui palavik tõuseb külmavärinatega, või kui tunnete end halvemini, kui eelnevatel päevadel, siis peaksite haiglasse tulema.