Muhk varbal 01.06.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul on varbal muhk (nagu selline muna). See asub seal, kus on see varba liigese koht, kus saab varvast kõverdada ja see on suurel varbal. See muhk ei tee valu, aga jalatseid kandes on imelik tunne, kuid see pole kunagi valutanud. Mis ma peaks tegema, see pole normaalne. See muna on suht suur :(

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma nägemata ei oska soovitusi anda. Peaksite pöörduma kas kirurgile või ortopeedile.