Pimesole lõikus ja sellele järgnev valu 12.12.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Küsimus järgmine, et nimelt tehti pimesoole op sept. keskel 2005 ja nüd u. kolme kuu möödudes tekkisid valud munanidets, lõikuse koahl ja kõrge palavik.
Valud ei ole pidevad olnud, aga palaviku tõustes on se pidevaks muutunud.
Kas on põhjust ikka kahtlustada pimesooleop.-i järset valulikust või viitab se mujale.
Kuhu peaks pöörduma?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitaksin pöörduda Teid opereerinud kirurgi poole. Ainult kirjelduse järgi seost operatsiooniga ei saa kinnitada ega ka välistada.