valud kõhus ja seljas 14.09.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

2005.a veebruaris tehti mulle sapipõie operatsioon. Kuu aega kannatan nüüd valude käes mis on paremal pool küljes ja naba piirkonnas.Valu kiirgab ka kubemesse ja selga(ristluudesse).Tehti uuringuid ja öeldi et analüüsid on kõik korras. Valu aga sellest ei kao. Olen ravinud nüüd isegi radikuliiti, kuid ei seljavalu ega valu paremas küljes ära ei kao.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui Teile uuringutega ei osatud öelda milles on valude põhjus, siis mina vaevalt oskan Teid kirja teel millegagi oluliselt aidata. Soovitus on uuesti arsti poole pöörduda ja rääkida, et ravi pole aidanud. Tuleb lihtsalt edasi uurida ja ravida. Kui üks arst asjast jagu ei saa, peaks ta Teid suunama kellegi teise poole.