millise arsti juurde? 08.10.03 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mure järgmine:olen3a.naine,pärasoolest tuleb enne menstruatsiooni verd(endometrioos??) ,millise arsti juurde peaksin pöörduma:kirurgi või proktoloogi?
ja kust neid leida võib?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Proktoloog oleks parim - neid arste on meil Eestis ühe käe sõrmedel lugeda ja kõik nad töötavad Pelgulinna Haiglas. Vere eritus päerasoolest menstruatsiooni ajal ei pruugi tähendada endometrioosi. Arvan et ka tavaline kirurg peaks põhjuste selgitamisega hakkama saama.