Süda 17.03.23 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Kui hakkan sporti tegema, teen hantlitega kergeid kükke, see juhtub: süda hakkab tugevalt lööma, teeb tugevaid põksumisi, väga tundlik ja raske, samal ajal pulss langeb 68-60-ni, siis tõuseb tagasi ja mõne minuti pärast rahuneb. Seda ei juhtu ülejäänud treeningu ajal. Kas see on südamehaigus?

Tänan

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on mitu. Ma ei saa oletada ja midagi huupi pakkuda. Soovitan perearsti külastust.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi