Väline hemorroid? Tromb, nahanäsad 07.03.23 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Millega võib olla tegu.

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Hemorroididega ja pärasoole muude probleemidega ei tegele veresoontekirurg, vaid üldkirurg. Kui hakkate ennast kuhugi registreerima, siis täpsustage enne registreerijaga, kas antud üldkirurg ka pärasoole ja aunase probleemidega tegeleb - üldkirurgid on oma eriala sees ka spetsialiseerunud.

Veronika Palmiste
veresoontekirurg