Imelik kõva jalavalu sääre lihases 10.12.22 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tekkis kõva valu magades säärelihases. Võtsin, alguses paratsetamoli 1gr, hiljem magneesium joogitablett. seejärel Lyrica 75mg ja aspirin 150 mg. määritud ka määrdega deep relief. Valu ainult süveneb. Kuna olen veresoonkonna haigustega, leian, et vöib-olla saaks abi. Vasaku jala sisereiel on tugevalt veresooned väljas.Vahetevahel on jalgades ka krambid. Mul on ka probleem lümfidega. Ja oli ka roos samal jalal.

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Anted kirjelduse põhjal soovitan alustada konsultatsioonist perearsti juures. Praegu on kirjeldus segi nagu puder ja kapsad ja nõu anda võimatu.

Veronika Palmiste
veresoontekirurg