Tere, veresoones kõva tükk, liigub koos soonega, tekkis mõned päevad tagasi, ei ole putukahammustus, ei valuta. Kas võib olla ohtlik, liikuma hakata, südamesse jõuda, lõhkeda? Sinakasvalge ja kõva. 24.07.21 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere, veresoones kõva tükk, liigub koos soonega, tekkis mõned päevad tagasi, ei ole putukahammustus, ei valuta. Kas võib olla ohtlik, liikuma hakata, südamesse jõuda, lõhkeda? Sinakasvalge ja kõva.

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Pildil olev muutus ei ole ohtlik ning taandub mõne aja pärast ise - kui on tõesti just alles nüüd tekkinud.
Soovitan näidata ka perearstile - saate paremini kontrolli all muutust hoida.

Veronika Palmiste
veresoontekirurg