Parem jalg käimisel tekitab valu. 02.03.21 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Parema jalal versoontes takistused, mis põjustab käimisel valu. Väljas liikumisel jalg külmetab. Jalal ummistunud sõlmekesed. Ka vask jalg annab esimesi tundemärke. Palun võimalusel vastuvõttu.

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Palun pöörduge perearsti juurde just selle käimiskaebusega - ärge rääkige seal "ummistunud sõlmekestest". Need on kaks eri asja!
Kui perearst on teinud oma esmase hindamise, saab ta teha e-konsultatsiooni veresoontekirurgiga, et saaks Teid kiiremini üle anda edasiseks tegelemiseks.

Tervitades,
Veronika Palmiste