Valu vasakul rindkeres 18.01.23 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Kolmandat päeva vasakul rindkeres tekivad mõõdukad valuhood, kestab umbes 3-5sekundit. Tavaliselt pigem puhkeolekus, päeva jooksul umbes 15 korda. Valu läheb ise üle aga tekitab muret.
Olen sportliku eluviisiga, ei suitseta.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ei teki kahtlust südamehaiguse suhtes. Pigem roidevahelise lihase ja närvivalu+ärevus. Käsimüügi valuvaigisti, nt pamol 1 g x3. Kui vaevus püsib ja lisanduvad täiendavad vaevused, nahalööve jm siis perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi