kõrgverrõhu haigus 26.05.22 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

TERE. Küsin oma mehe kohta. Temal oli 37 aastat tagasi infarkt ja sellest ajast on talle ka määratud rohi kõrgvere alandamiseks. Samuti võtab ta südameaspiriini. Ta võtab mõlemad rohud koos hommikusöögiga. Lugesin ühest artiklist et südameaspiriini tuleb võtta õhtul. Samas, et kohvi mõju alandab rohu mõju ja kohviga ei soovitata ka koos juua. Kuidas oleks siis õige? Tänan.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ravi otsustab arst, kes saab patsienti vahetult uurida ja otsustada. Otsust mõjutavaid tegureid on väga palju. Hea koostöö oma arstidega !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi