"Muhk" veresoone peal 31.10.13 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul tekib vasaku lauba ülaotsa, kust jookseb suur veresoon, selle peale aeg-ajalt, nüüd nagu sagedamini, selline muhu-moodi moodustis. Täpselt veresoone peal. Eelmisel nädalal nt hommikul ärgates oli päris suur "muhk" ja paari tunniga kadus ära täiesti. Paneb muretsema, et mis see võib olla?

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Kirjelduse järgi arvan, et tegemist on normaalse nahaaluse veeniga, mille kohal on väike laiend. Mida edasi teha? Eluohtlik seisund kindlasti ei ole, pigem on küsimus Teie ootustes. Kui soovite korrigeerimise otsust arutada, soovitan pöörduda plastikakirurgi konsultatsioonile - tegemist on siiski ju näoga.

Tervitades,
Veronika Palmiste