Veresooned nahal 27.10.13 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Rinnaesisele on tekkinud siniste veresoonte võrgustik, mis läheb õlgade piirkonda ja rinnanibusse ja rindadest allapoole. Peaaegu nagu nahka ei olekski ja veresooned paistavad nahast nii selgelt välja, kas peaksin pöörduma perearstile?

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Kirja järgi võin ütelda, et mõistlikum on näidata end perearstile. Mitte nii palju kiire lahenduse leidmiseks, pigem oskab teie perearst ilmselt hinnata, kas muutus on üks teie eripärasid (nt. väga heleda nahada kõhnadel inimestel ongi normaalne läbi naha kumeduv veenivõrgustik), samuti täpsustab ta kaebuste aja ning seose kaasuvate võimalike patoloogiatega, nt. võimalik tahtmatu kaalulangus.

Jõudu soovides,
Veronika Palmiste