teleangiektaasiate peale tätoveerimine 18.02.20 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Paar aastat tagasi lõi mulle seistes säärde valu ja sealt tekkis ka esimene katkiste kapillaaride kogum. Nüüd on neid paari aastaga veidi juurde tekkinud just samale säärele. Vahepeal säär ka sügeleb või on natuke valulik. Tahaksin teada, kas neid võib katta tätoveeringuga, või peaks laskma nad enne eemaldada?

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Kui leiate tätoveerija, kes on nõus seda piirkonda vaatamata veenilaienditele, katma, võite jätkata. Tätoveeringuid on ju erinevaid ning ma ei saa päris täpselt aru, millist tätoveeringut silma peate.
Kogenud tätoveerijal on kindlasti kogemus sellise veenilaiendiga.

Veronika Palmiste
veresoontekirurg