skleroteraapia 22.08.14 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Olin Teie patsient,märtsis opereerisite parema jala veeni.Käisin mais kontrollis ja kuna soe aeg oli tulemas,jäi skleroteraapia septembrisse.Mingit aega kirja ei pandud.Nüüd aug.lõpus oli ehmatus suur,kui registratuurist öeldi et aasta lõpuni skleroteraapias vabu aegasi pole.Kaasa antud infopaberile,et olete oodatud Haabersti Tervisekeskusesse,dr.Palmiste konsultatsioonile,vastati sealt,et doktor ei tööta siin.
Kas ma peaksin pöörduma Medemisse,kus teil on vastuvõtt,küll olulisemalt kallim,või võib süstimist teha ka õde(Haaberstis)?Kindlasti oleks vaja peale opereeritud jala ka vasakut süstida.
Vastust ootama jäädes.

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

tere!

Palun kautage Teile antud lehel olevat meili aadessi veenilaiendid@gmail.com.

Tervitades,
Veronika Palmiste