Nahalööve 25.12.21 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

Nimelt esimest korda tekkis mu tütrel umbes kuu aega tagasi suguelundite peale selline lööve. Algul mõtlesin et mähkmelööve kuna õues me käime mähkmetega. Kõige pealt panin sudokreemi aga see tegi asja hullemaks. Ja siis lõpuks helistasin perearstile ja ta kirjutas travocorti. Kasutasin seda, läks ilusti ära ja siis tekkis uuesti helistasin perearstile ja ta soovitas edasi kreemi panna aga nüüd enam ära eilähe ja tütrel niivalus et ma eitea enam mida teha. Kuhu peaksin pöörduma sellega? Millega võib tegu olla? Ja miks selline lööve koguaeg tagasi tuleb?

Arst vastas:

Eda Tamm

dr Eda Tamm

Infektsioonhaiguste arst

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Seda löövet tuleks kindlasti perearstile näidata, kes vajadusel suunab teid edasi naha-arsti konsultatsioonile.