Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

3 kommentaari

Katrin
11.04.16 23:38
Tere Kai, sattusin juhuslikult lugema Teie kommentaari. Ma pole mitte mingit sorti spetsialist, aga uurisin veidi informatsiooni.
Võite pöörduda spordiarsti vastuvõtule näiteks. Las seletab mis harjutusi ja kui suures mahus teha. Tegelevad enamjaolt profisportlastega, aga tõenäoliselt on iga huvitatu teretulnud.
Selline lehekülg internetis:
www.sportmed.ee
Samuti saab nõustamisele minna spordiklubisse.
Ja pea iga spordiklubi pakub ka pensionäridele aeroobikatreeninguid näiteks, mõnes kohas ka basseinis vesiaeroobikat - minge julgelt uurima!
Edu!
-131
   
+92
Kai Põld
11.04.16 08:40
Mina tänan väga ja kui see eelmine kirjutaja sportima hakkab,
nagu mina kavatsen teha, siis usun, et temalgi läheb tervis paremaks.
Palun, kirjutage ainult, kuidas järelvalve all sellist sporti 60aastasel teha,
mis 50 kilokalorit päevas ära kulutaks. Kas saaks sellist asja ka mingi füsioterapeudi käe all teha ja kui palju see võiks maksta? Hea on öelda, et tehke, aga kellega ja kus ja kas on ka arsti järelvalve, kui Sa just taastusravile ei ole läinud. Lugupidamisega.
-110
   
+115
Milvi Vain milvi.vain@gmail.com
11.04.16 08:30
Olen viimstel kuudes õhupuudusega ja eriti hull on öösiti.Nina on kinni ja kurk kipitab .Nohu on krooniline.Kaks kuud parem kõrv kohiseb.Arst kõrvast eemaldas vaigu aga kõrv kohiseb ikka.Magada saan ainult kõhuli.Kavatsen pöörduda une kliiniku poole.Saan hingata ainult suu kaudu .Olge kenad ja andke nõu!
-118
   
+110

Lisa kommentaar

Saada