Tallinna tervishoiuasutused töötavad pühadeaegsel režiimil

Tallinna tervishoiuasutused töötavad pühadeaegsel režiimil

Tallinna tervishoiuasutused töötavad tavalisel pühadeaegsel režiimil, Tallinna Kiirabi paneb Teatri väljakule uusaastaööl välja lisabrigaadi.

SA Tallinna Hambapolikliinik töötab 23. detsembril kell 8-18 ja 31. detsembril kell 8-17, mõlemal päeval osutatakse kõiki hambaarsti teenuseid.

24. ja 25. detsembril töötab hambapolikliinik kell 9 – 16; 26. detsembril ja 2. jaanuaril kell 9-15 ja 1. jaanuaril on uksed avatud kell 10 – 16.

1. jaanuaril avatakse hambapolikliinik kell 10 ja töötab kuni kella 16.

Neil päevadel osutatakse ainult esmaabi: tööl on hambakirurg ja valvearst, töötab röntgenkabinet.

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla teatab, et 23. ja 31. detsembril on Nakkuskliiniku polikliinik avatud kella13-ni, Meremeeste polikliinik kella 14-ni ja Mustamäe, Väike- Õismäe, Pelgulinna ning Kopli polikliinikud, samuti Pelgulinna naistenõuandla ja Kõnekeskus töötavad kella 15-ni.

Eriarsti vastuvõtuaegu saab broneerida digiregistratuuri vahendusel.

Vältimatut arstiabi antakse erakorralise meditsiini osakonnas (Paldiski mnt. 68), Pelgulinna sünnitusmaja (Sõle 23) vastuvõtutoas ja Merimetsa haigla (Paldiski mnt. 62) vastuvõtutoas kõigile abivajajatele ööpäevaringselt.

AS Ida-Tallinna Keskhaigla annab ööpäevaringselt vältimatut arstiabi erakorralise meditsiini osakonnas Ravi t 18.

SA Tallinna Lastehaiglas (Tervise 28) saab vältimatut abi haigla vastuvõtuosakonnas kogu ööpäev.

Apteegid töötavad suuremates kaubanduskeskustes nende lahtioleku ajal, öövalveteenust osutavad OÜ Patrika apteegid aadressil Tõnismäe 5 ja Vikerlase 19.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada