Tegevust alustas dr. Niine Nahakliinik

Tegevust alustas dr. Niine Nahakliinik

Dr. Niine Nahakliinik on esimene erakliinik Eestis, mille eesmärk on ennetada ning varases staadiumis diagnoosida ja ravida nahakasvajaid.

Nahavähki haigestumine on aasta-aastalt kasvanud ning Eesti Vähiregistri andmetel on mittemelanoomne nahavähk Eesti naiste seas tõusnud rinnavähi järel teisele kohale. Nahamelanoomi haigestumus on kogu maailmas valge elanikkonna hulgas tõusuteel.
Aastane keskmine haigestumuse juurdekasv on 5-6%. Paljud probleemid saavad alguse liigsest päevitamisest ja ennekõike haigestuvad noored alla 40 aastased naised. Peale 40 eluaastat kahekordistub meeste haigestumus võrreldes naistega.

"Varane diagnostika on nahavähi ravi edukusel elulise tähtsusega, seega on arstiabi kättesaadavus ülioluline. Sellest tulenevalt otsustasime luua kliiniku, kus on inimeste
jaoks aega ning patsiendil on võimalik saada kiirelt ja mugavalt tipptasemel abi oma murele," ütles kliiniku tegevjuht Raul Niin.

Dr. Niine Nahakliinik on nahakasvajatega tegelev keskus, kuhu on koondatud multidistsiplinaarselt arstid (onkoloog, üldkirurg, pea- ja kaelakirurg, dermatoloog, dermatoskopist), kes omavad pädevust ja kogemust antud valdkonnas nii diagnostika
kui ka ravi osas.

"Nahavähk on ennetatav, sest haiguse eelsed muutused nahal on lihtsate meetoditega diagnoositavad ja ravitavad. Samuti on võimalik algstaadiumis haiguse ravi korral inimeste täielik tervistumine," ütles dr. Marianne Niin.

Lisaks nahavähi ennetamisele ja ravimisele, tegeletakse dr. Niine Nahakliinikus ka teiste nahaga seotud probleemidega. Neile probleemidele lahenduse leidmiseks tegelevad kliiniku tunnustatud nahaarstid nahahaiguste diagnostika ja raviga, samuti nõustatakse naha ilu ning hoolduse alal ja ravitakse ka sugulisel teel levivaid
haigusi.

"Tänapäeval väärtustatakse tervist ja tervislikke eluviise üha enam, seega püütakse oma muredele leida kiiresti kvaliteetne ja võimalusel mugav lahendus. Usume ja loodame, et
sellisest naha muredele spetsialiseerunud kliinikust saavad kasu nii tänased kui tulevased patsiendid," ütles dr. Marianne Niin.

Dr. Niine Nahakliinikus võtavad patsiente vastu kaheksa arsti onkoloogia, kirurgia ning dermatoveneroloogia alal.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

1 kommentaari

Eve
11.06.11 11:14
Kus see kliinik asub? Mis on telefoni nr?
-211
   
+225

Lisa kommentaar

Saada